Anksiyete Hastalığı İçin Okunacak Dualar, Anksiyete Hastalığına İyi Gelen Dualar, Anksiyete için okunacak dualar

Merhaba arkadaşlar anksiyete hastalığının bilimsel tanımı ve tedavi biçimlerini sizlerle paylaşıyorum ancak duaların da hayatımızda inanılmaz bir etkisinin olduğunu inkar edemeyiz. Onun için bugün anksiyete hastalığı için dualar önereceğim size bugün.

Öncelikle anksiyete nedir bilmeyenler ve merak edenleri anksiyete sayfasına alalım .

Anksiyete Hastalığı İçin Okunacak Dualar

Anksiyete hastalığı çoğu zaman hayatımızı çekilmez hale getirir. Sürekli bitmeyen kaygılar sizi günlük hayatınızı yaşamaktan alıkoyar. Hayat kaliteniz düşer işte bu nokta da kendinizi kötü hissettiğinizde 41 ayet el kürsi okuyun göreceksiniz ki daha okumanız bitmeden kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yalnız lütfen ayet el kürsi okurken türkçe anlamına da bakın ve aklınızdan geçirin.

Anksiyete Hastalığı İçin Okunacak Dualar

Anksiyete Hastalığı İçin Okunacak Dualar, Anksiyete Hastalığına İyi Gelen Dualar

AYET-EL KÜRSİ OKUNUŞU

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

AYETEL KÜRSİ ANLAMI (MEALİ)

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.

Anksiyete Hastalığına İyi Gelen Dualar

Anksiyete Hastalığına İyi Gelen Dualar, Anksiyete için okunacak dualar

Ayrıca Esmaül Hüsna’dan ya Şekür ismi şerifini de günlük 526 kez okumanız da çok faydalı olacaktır. Bu zikir insanın kendini mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlar. Ancak lütfen birkaç ay düzenli okuyun .Bu zikrin etkisi kendisini zaman içinde gösterir. Ve kişinin kendini çok mutlu huzurlu hissetmesini sağlar. ( bizzat tarafımdan denendi ) Okumak sadece 5-7 dakikanızı alırken, işe giderken, okula giderken günün herhangi bir anında abdest almadan okuyabilirsiniz. Bayanların özel günlerinde de okunmasında bir sakınca yoktur.

Anksiyete Hastalığı İçin Okunacak Dualar

Ayrıca anksiyete hastalığından tamamen kurtulmak için 70.000 kelime i tevhid okunabilir. Önce abdest alıp peygamber efendimize salavat-ı şerife okuyarak ve tövbe ederek niyet edilerek bir ya da bir kaç kişi birleşerek 70.000 kelime i tevhid okuyabilirsiniz.Kelime i tevhid de çok hızlı etki eden ve duaların kabul olmasını sağlayan bir aracıdır.

Yorum yapmak ister misin ?