Hakkımızda

Bu blog herhangi bir doktor tarafından değil depresyon, panik atak, bipolar bozukluk gibi ruhsal hastalıklar konusunda araştırma yapmaktan keyif alan by emc tarafından oluşturulmuştur.

Gerek Türkiye’de gerek yurtdışında çok yaygın olan depresyon rahatsızlığına dair güncel tüm konu ve testleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Hepimiz hayatımızın bir döneminde depresyon sorunuyla karşı karşıya gelmişizdir. Onu yenmek için öncelikle onun farkında olmak gerekir.Yoksa onunla uzun yıllar boyunca aynı yastığa baş koymak zorunda kalabilirsiniz. O kadar sinsi bir hastalıktır ki damarlarınıza kadar işleyip bir parazit gibi sizinle birlikte yaşar. Sizi yavaş yavaş ruhsal olarak çöküntüye götürebilir. O yüzden onunla mücadele edebilmek için onu iyi tanımalısınız. Farkında olmalısınız !! Sonra onu oluşturan nedenlere odaklanmalı ve çözüm arayışına gitmelisiniz. İşte bu noktada size rehber olmak için tüm güncel kaynakları sizinle paylaşmaya çalışacağım. Çünkü hepimiz mutlu olmayı bedenen olduğu kadar ruhsal olarak sağlıklı olmayı hakediyoruz.

Ancak !!! Bu blogtaki içerikler size fiziksel ve ruhsal olarak iyileşme vaadetmiyor. Size herhangi bir ilaç önermiyoruz. Sitede uyguladğınız testler hastalığınızla ilgili teşhis koyamazlar. Sadece farkındalık oluşturmak için yapılmış bilimsel olarak değer taşımayan testlerdir. Unutmayın ben uzman değilim .Sadece depresyon ve anksiyete gibi konularda güncel kaynakları sizinle paylaşan bir derlemeciyim.

Hastalığınız ve rahatsızlıklarınızla ilgili tek doğru teşhisi koyacak kişi doktordur. Bu nedenle bu blogtaki makale ve testler bilimsel bir değer taşımamakta ve sadece içerik sağlayıcı görevi üstlendiğinden yapacağınız uygulama ve tedavi yöntemleri konusunda sorumluluk almamaktadır.

Saygılar … By Emc