Motivasyon Videoları 2018-2019, Motive eden videolar 2018-2019

Motivasyon Videoları Listesine geçmeden motivasyon nedir sorusunun cevabını verelim.

Motivasyon; İnsanların bir hedefi gerçekleştirmek için kendi istek ve arzuları ile hareket etme sürecidir. Buna “bir şeyleri yapma arzusudur” da diyebiliriz

Doğduğumuz günden itibaren sürekli olarak törpüleniyoruz aslında. Hangimizin ailesi komşunun çocuğunun başarısı ile bizim başarımızı kıyaslamadı ki. Biraz büyümeye başladık kim daha güzel kim daha yakışıklı kim daha zengin, kim daha çok seviliyor, kim daha iyi okulda okuyor, kimin evliliği daha mutlu hep bunların kıyasında boğulup gitmedik mi ?

Motivasyon Videoları 2018-2019

Ne yazık ki türk kültüründe motive etme kaynağı hep kıyaslama ve aşağılama döngüsü içinde geçiyor. Bu yüzden de motivasyonumuz düşük ve çoğumuz kendimizi kanıtlama çabası içerisinde mutsuz ve sıkışmış hissediyoruz. Ama emin olun işler size söylendiği gibi değil. Bir yerde içinizde bir yerde sizi özel yapan bir yeteneğiniz var belki boyunuz çok uzun, gözünüz mavi değil ama çok iyi bir tasarımcı ya da felsefecisiniz. Belki de bunun siz bile farkında değilsiniz. Çünkü toplum sizin iyi bir felsefeci olmanızı değil fit güzel bir insan olmanızı bekliyor. Hayır yanılıyorlar. Sadece dış görünüşe etikete bakan yüzeysel insanları bir kenara bakın sizi siz yapan yeteneği keşfedin.

Dünyadan önce kendinizi tanıyın ve yeteneğinizle herkesi büyüleyin. Çünkü siz DNA’sı eşsiz bir varlıksınız. Motive olun. Siz çok özel ve çok değerlisiniz. Çünkü eşsizsiniz.. Kimsenin sizi yargılamasına kendi hapisanesinde hapsetmesine izin vermeyin. Kendinizi kanıtlamayı boşverin. Kendinizi keşfetmeye odaklanın.

Motivasyon Videoları 2018-2019

Motive edev videolar 2018-2019

İşte bugün tam bu yüzden sizi motivasyonunuzu yükseltecek videolarla baş başa bırakmak biraz olsun kendinizi keşfetmenizi sağlamak ve dünyada sizi diğer insanlardan ayıran yeteneğinizi keşfedip insanları büyülemenizi istiyorum.

Hazırsanız Motivasyon Videoları 2018-2019 Listesine başlayalım.

1-) Barış Özcan. Kesinlikle takip edilesi bir adam.  Motive eden videolar listesinde kesinlikle izlenmeli

2-) Video 1 dakikadan sonra başlıyor. Gerçek bir hayat hikayesi. Özellikle Kadınlar İçin

3-) Yaşanmış bir hikaye, hem de yaşayanın ağzında. Kendi hikayenizi yazmaya bugün başlayın.

4-) Belki de çok şeye sahipsiniz ama bunun farkında değilsiniz…

5-) Gelin Hayata görmediğiniz bir açıdan bakalım.

Not: Size kişisel tavsiyem kendinizi kötü hissettiğinizde “neden ben” dediğiniz anlarda, ya da “yapamazsın vazgeç ” dediklerinde TedxTalks sayfasına girip gerçek bire bir yaşayanların ağzından motivasyon ve zorlu sınav videolarını izleyin.İzleyin ki sadece sizin üzülmediğinizi, sadece sizin zor zamanlar geçirmediğinizi, sadece size yapamazsın denmediğini ve herşeyi başarabilecek güçte olduğunuzu görün. Lütfen aynaya bakın siz eşsizsiniz. Sizi diğerlerine benzetmelerine izin vermeyin. Motive olun , içinizdeki gücü bulun, mutlu olun.

Bu da benim facebook profilimden dünyaya mesajım: Evrensel kümenin içindeki bir fark kümesiyim ben, diğerleri olmaktan öte sadece benim….

Kendinizi sevin. Çok sevin!

Motivasyon Videoları 2018-2019, Motive eden videolar 2018-2019

Yorum yapmak ister misin ?