Uyku müziği dinle 2018, Uyku gelmesi için ne yapılır ?

Uyku sorunu yaşayanlar lütfen hemen bu başlık altına toplansınlar. Uyku müziği ile uyku gelmesi için ne yapılır konularına tek tek değineceğiz

1-) Uyku Gelmesi İçin ne yapılır?

Eğer uykusuzluk sorunu yaşıyor, gece yatakta dönüp duruyor ancak bir türlü uyuyamıyorsanız size birkaç organik tavsiye vermekle işe başlayacağım ki bunlar çok etkili kürler. Ama sadece bu kadar değil. Yazıyı okumaya tam gaz devam edin. Çünkü uyku müziği ile harika bir uyku terapisi yapacağız. Hem sakinleşip günün stresinden kurtulacağız hem de huzurlu mışıl mışıl bir uyku uyuyacağız bu uyku müzikleri ile.

uyku gelmesi için ne yapılır

Uyku getirmek için bitki çayları
Uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız uyku gelmesi için çok etkili bitki çaylarımız var.

1-) Melisa Çayı: 1 tatlı kaşığı melisa otunu 1 bardak kaynamış su içine atıp 5 dakika demleyin. Uyuma saatinizden 30 dakika önce tüketin.
2-) Nane Çayı: yine 1 tatlı kaşığı naneyi 1 bardak kaynamış şu içinde demleyip uyumadan 30 dakika önce süzülmüş olarak tüketin.

uyku müziği dinle

Laktik asitin gücü adına !!
Uykusuzluk için  harika bir çözüm olan süt ürünleri laktik asit etkileri ile uyku getirme özelliğine sahiptirler. Uyumadan önce içilen 1 bardak ayran güzel bir uyku uyumak için oldukça etkilidir.

Uyku getirmek için ne yapılır sorunun organik ve bitkisel cevaplarını aldık. Şimdi sıra geldi uyku müziği ile rahat ve keyfili bir uyku uyumaya ki bu benimde çok sık tercih ettiğim bir aktivite. Çünkü özellikle stresli zamanlarında uyku uyumakta bende çok zorlanıyorum ve bu terapi ile maksimum 10 dakika içinde uyku moduna geçiyorum.

Uyku Müziği Dinle !!

uyku müziği dinle 2018

En çok tercih ettiğim uygulama Ofelya Thomas’a ait stres cdsi oluyor. Ofelya hanımın yumuşacık ses tonu sizi çok hızlı bir şekilde uykuya götürüyor. Şiddetle tavsiye ediyorum bu nedenle mutlaka dinleyin.

Yine etkili bir uyku müziği daha ama sadece uyumak için değil .Bildiğiniz stres terapisi tadında bir müzik. İyi dinlemeler,

Yukarıdaki kürleri ve müzikleri dinledikten sonra uyku durumuza dair değişiklikleri lütfen yorum olarak benimle paylaşın sonucu çok merak ediyorum gerçekten .

Uyku müziği dinle 2018, Uyku gelmesi için ne yapılır ?

Yorum yapmak ister misin ?